PIELUCHOŚCIERKI

PIELUCHOŚCIERKI

Producent Pieluchościerek bambusowych

 

Pieluchościerka dziecięca to wszechstronny produkt, który znajduje zastosowanie w wielu aspektach opieki nad dzieckiem. Oto kilka praktycznych sposobów na wykorzystanie pieluchościerki:

Pielucha wielorazowa – Pieluchościerka może służyć jako ekologiczna alternatywa dla jednorazowych pieluch, co jest przyjazne dla środowiska i może obniżyć koszty opieki nad dzieckiem.

Podkład pod dziecko – Można używać jej jako miękkiego i czystego miejsca do przewijania dziecka w domu lub w podróży.

Ochrona przed słońcem – Pieluchościerka może posłużyć jako lekki kocyk do ochrony dziecka przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi podczas spacerów.

Śliniak – W sytuacjach awaryjnych pieluchościerka może zastąpić śliniak, chroniąc ubrania dziecka podczas karmienia.

Ręcznik – Ze względu na swoje właściwości chłonne, idealnie nadaje się jako ręcznik po kąpieli, szczególnie w podróży, kiedy liczy się każde miejsce w bagażu.

Kocyk do tulenia – Pieluchościerki są zazwyczaj wykonane z miękkich materiałów, które mogą służyć jako przytulanka czy kocyk, który pomoże dziecku się uspokoić i zasnąć.

Osłona na wózek – W gorące dni pieluchościerka może służyć jako osłona na wózek dziecięcy, zapewniając cień i chroniąc przed upałem.

Zasłona na fotelik samochodowy – Można ją użyć do osłonięcia fotelika samochodowego, kiedy auto jest zaparkowane na słońcu, aby zapobiec nagrzewaniu się fotelika.

Podkładka na łóżeczko – Pieluchościerka może służyć jako dodatkowa warstwa ochronna na materacu, co jest szczególnie przydatne podczas nauki czystości.

Zabawka sensoryczna – Niektóre pieluchościerki mają różnorodne tekstury lub są zdobione ciekawymi wzorami, które mogą stymulować rozwój sensoryczny dziecka.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami!

ikona informacji
ikona telefonu
ikona email

Firma Produkcyjno-Handlowo Usługowa BOBAS

JAROSŁAW BUDZIŃSKI
32-700 Bochnia
Ul. Gazaris 10

TEL. 14 611 73 53

KOM: +48 535 444 737

KOM: +48 503 103 727

GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 8:00 - 16:00

SOB: 9:00 - 14:00

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Bobas Jarosław Budziński z siedzibą Bochni. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi Państwa wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Copyright 2023 Designed by AIM Sp. z o.o.  Projektowanie stron internetowych, grafika, reklama - AIM Sp. z o.o.
Change language