Producent rożków dla niemowląt

Rożki dla niemowląt są niezbędne od pierwszych dni życia dziecka. Dzięki nim każdy rodzic czuje się pewniej i bezpieczniej biorąc dziecko na ręce. Dziecku dają z kolei miękkość, ciepło i wrażenie przyjemnego otulenia. Stosując rożek dla niemowląt można w prosty sposób zapewnić dziecku komfort. Jako producent rożków dla niemowląt proponujemy zarówno miękkie otulacze, jak i usztywniane rożki, które właściwie podtrzymują główkę dziecka. W naszej kolekcji są zarówno proste, stonowane wyroby, jak i kolorowe oraz niezwykle ozdobne rożki dla niemowląt. Dlatego każdy może znaleźć odpowiedni produkt zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami.

miękkie rożki dla niemowląt

Miękkie

wiązane rożki dla niemowląt

wiązane

usztywnione kokosem rożki dla niemowląt

Usztywnione kokosem

Jako producent rożków dla niemowląt zapewniamy, że wszystkie nasze produkty, w tym rożki dla niemowląt, są wykonane z certyfikowanych, bezpiecznych materiałów. Wyselekcjonowane tkaniny i perfekcyjne wykonanie to gwarancja bezpieczeństwa dla najmłodszych, którzy mają wrażliwą na podrażnienia, delikatną skórę. Wrażenie robią też przepiękne wzory i kolory, które czynią z rożków oryginalne, unikatowe wyroby. W dodatku rożki niemowlęce można dopasować do innych produktów z kolekcji Bobas, tworząc piękny komplet akcesoriów dziecięcych.

Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną przez nas ofertą oraz do nawiązania kontaktu i współpracy. Oferta firmy Bobas to źródło doskonałych jakościowo akcesoriów dla niemowląt dostępnych w konkurencyjnych cenach. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią szczegółową ofertę. Każdy klient może też liczyć na fachowe doradztwo.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami!

ikona informacji
ikona telefonu
ikona email

Firma Produkcyjno-Handlowo Usługowa BOBAS

JAROSŁAW BUDZIŃSKI
32-700 Bochnia
Ul. Gazaris 10

TEL. 14 611 73 53

KOM: +48 535 444 737

KOM: +48 503 103 727

GODZINY OTWARCIA

PON - PT: 8:00 - 16:00

SOB: 9:00 - 14:00

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Bobas Jarosław Budziński z siedzibą Bochni. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi Państwa wiadomości z formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.

Copyright 2023 Designed by AIM Sp. z o.o.  Projektowanie stron internetowych, grafika, reklama - AIM Sp. z o.o.
Change language